IMG_2104.jpg

Apie mane

Atvykau į Maltą 2011 metais, vedamas vidinio balso ir noro ieškoti pokyčių bei naujų galimybių. Malta idealiai atitiko lūkesčius būdama Europos pietų pakraštyje ir Viduržemio jūros centre persipynusi tarp dviejų žemynu ir įvairių kultūrų.

Pirmuosius metus praleidau studijuodamas Maltos universitete pasinaudojęs Erasmus programos galimybe. Šie metai suteikė ypatingą progą pažinti salą kitu rakursu, ir nuo pat pradžių čia atvykęs supratau, kad vien studijomis mano pažintis su sala nesibaigs, nepalioviau žavėtis kiek daug tokiame mažame plote telpa ir pajutau ryšį su Malta bei jos žmonėmis.

Nuojauta pasitvirtino ir pabaigus studijas laikinai įsidarbinau spaustuvėje, tai buvo kardinalus pokytis ir šis darbas po universitetinės aplinkos buvo nemažas iššūkis, tačiau kas geriau grūdina, jei ne sunkumai.  Bedirbant spaustuvėje dažnai kildavo klausimai: ką aš čia darau? kur aš esu? Tačiau pasinėrus į žydrąją Viduržemio jūrą, pasijausdavau tarsi krikšto nuplautas ir kupinas naujų jėgų judėti toliau, ne veltui prieš kelis tūkstančius metų ir pats Apaštalas Paulius audros nublokstas buvo užklydęs ir į Maltos salyną, o vanduo juk turi atmintį…

 

Laikas tekėjo, pažinčių ratas plėtėsi ir nepaliaujamai kirbėjo mintis, kad turiu kokiu nors būdu prisidėti, kad kuo daugiau mano tautiečių turėtų galimybę aplankyti ir pažinti šį Viduržemio jūros perlą – Maltą.

2013 metais pradėjau domėtis laivais ir svajoti, ne už ilgo susiklostė taip, kad pavyko įsigyti laivą ir paleisti kruizo laivu paslaugą kas buvo svajonės išsipildymas, kuri iki šiol sėkmingai veikia ir laivelis nepaliaujamai teikia džiaugsmą man ir mano klientams.

2017 metai ryžausi dar vienam iššukiui, pasibaigi turizmo studijas ir gauti profesionalaus gido bei kelionių operatoriaus licenziją, tai truko ištisus 3 metus, bet tas laikas taip greitai bėga…

Šiuo metu mano veikla apima gidavimą, keliones laivu, apgyvendinimo paslaugas bei proginių renginių organizavimą.

Pragyvenus 10 metų Maltoje ateina laikas pasidalinti savo istorija su kitais, laikas greitai bėga palikdamas daug pėdsakų, manau svarbu prisiminti juos visus prieš žengiant toliau, ir tuo pačiu džiaugtis dabarties akimirka kiek tik įmanoma.

Tad šiek tiek viešo nuoširdumo LRT laidoje (Ne)emigrantai iš manęs.

"Hi, Impact"

Gido licenzija nr: 968

Kelionių operatoriaus lizenzija nr: TRA/C/20

Susisiekite

+356 79707073

Email 

Follow

  • Facebook