Kruizas laivu

IMG_5217
IMG_4059
sumazinta
Blue lagoon
laivas

Yra sakoma, kad norint pamatyti tikrąjį šalies grožį reikia pabūti paukščiu, tuo tarpu norint pamatyti tikrąjį Maltos grožį reikia žvelgti iš jūros…

Ir jei dar nėra tekę patirti laisvės pojūčio lekiant greitaeigiu laivu per bangas, tai šis pasiūlymas kaip tik tau !  Tai unikali galimybė apžiūrėti Maltą iš kitos pusės, tai daugybė neapsakomo grožio įlankų, daugumą jų išvysti ir pasiekti įmanoma tik iš jūros pusės.


Sustojus išmesti inkarą, įšokti į žydrą, žydrą vandenį, paskui lengvai užkąsti viduržiemio jūros gėrybių, pasimėgauti Maltietišku vynu sėdint saulės atokaitoje  niekur neskubant, ir visa tai su Lietuviu kapitonu, kuris bus už šturvalo ir jūsų paslaugoms visos kelionės metu.

Praleisime nepakartojamą dieną jūroje. Išplaukiam iš Melliehos uosto, aplankysime Komino, Gozo bei Šv. Pauliaus salas. Stosime nuostabiausiose įlankose ir maudysimės tiesiog iš laivo:) nustatyto maršruto nesilaikau, kadangi tai lemia ir oro salygos, ir vėjo kryptis bei jūsų pageidavimai. Visa diena yra improvizacija. Tai yra visiškai privatus kruizas skirtas tik jums. Jūs gausite laivą su kapitonu visai dienai. Į kainą įskaičiuota maistas, vynas, gėrimai bei neribotas kiekis saulės.

Išvyka skirta jaukiai kompanijai iki 6 asmenų.
Paslauga aktyvi nuo balandžio iki gruodžio.

Arba siųskite užklausas:

info@poilsismaltoje.lt


m: +356 79707073
m: +370 65265534

 

Kelionės laivu užsakymas